Съпътстваща програма 2017

4 Април

11:00 – 11:30 Официално откриване, централно фоайе, сцена

11:30 - 12:00 Раздаване на годишните награди на ИКЕМ, централно фоайе, сцена
 

5 Април

10:00 - 12:00  Autodesk: Машинно проектиране с инструментите на бъдещето

Организатори: КАД Пойнт и БиЕмДжи Дейта

Зала "Пирин", ет. 1 Конгресен Център

 
11:00 – 12:00  MAЗАК - лидер в дизайна и производството на металообработващи машини и решения

Лектори: Ботьо Георгиев / Минко Ангелов - управители на Бимекс Лимитид ООД  - представителство на Мазак за България

Семинарна зала – изложбена зала 4/C13


11:00 – 13:00 Вашата Фабрика 4.0®. Диалог с експерти

Организатор: СОЛТЕХ, Изложбена зала 3, Щанд А7


12:15-13:00  STUDER Технически решения за приложения на клиенти, Галика България - клон

Лектор: Адриан Шюрх, Fritz Studer AG
Семинарна зала – изложбена зала 4/C13


13:15 – 13:45 Хофман Консулт

„Новост на Българския пазар на продуктите на фирма HIRSCHMANN / Deutschland

Лектор: Rolf Glueck / Sales Manager

Семинарна зала – изложбена зала 4/C13


14:00 – 14:30 "Как маркирате Вашите продукти? Аутоматор - опит  в маркирането"

Лектори: Иван Калъпчиев и Станислав Вълканов, Аутоматор

Семинарна зала – изложбена зала 4/C13

 

6 Април

11:00 – 11:30 Химично байцване и пасивиране на неръждаема стомана

Лектор: П. Зайкова, Tech Industry Bulgaria EOOD

Семинарна зала – изложбена зала 4/C13


11:00 – 13:00 Вашата Фабрика 4.0®. Диалог с експерти

Организатор: СОЛТЕХ, Палата 3, Щанд А7


11:45 – 12:15 FANUC - фирмата за автоматизация на производството

Лектор: Валентин Тенев, FANUC Bulgaria

Семинарна зала – изложбена зала 4/C13


12:30-13:15  INDEX TRAUB Многошпинделен стругов автомат INDEX МS 40-8, Галика България – клон

Лектор: Норбърт Хартвих, INDEX-Werke GmbH & Co. KG, Hahn & Tessky

Семинарна зала – изложбена зала 4/C13


14:00 – 15:00 3D печатът: Ключова технология за производство

Лектори: Ивайло Мързев, Кремена Драгнева, Спейскад

Семинарна зала – изложбена зала 4/C13


15:30 – 16:00 Почистване и консервиране на матрици и шприцформи

Лектор: П. Зайкова, Tech Industry Bulgaria EOOD

Семинарна зала – изложбена зала 4/C13


16:15 – 16.45 Презентация на продуктите на фирма DRESS Werkzeuge

Лектори: г-жа Карин Хенчке и г-н Денис Йолер

Семинарна зала – изложбена зала 4/C13