Фирмени презентации 2018

 

26 март 

Сцена - централно фоайе

11.00 – 11.15

Официално откриване

 

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

14.00 – 14.45

Презентация на Тех Индъстри

Тема: Техническа чистота при индустриалното миене на части и детайли

Лектор: Петрана Зайкова

 

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

15.15 – 16.00

Презентация  на Merlin Technology 

Тема: Овлажняване на въздуха – прах, електростатика, качество на  въздуха

Лектори: г-н Райзингер, г-н Филип Доминов

 

27 март

Зала Пирин, ет. 1 Конгресен Център

8.30 – 15.00 ч.

Презентация на Марвел

Тема: Надеждни резултати съгл. ISO 6892-1:2016. Изпитване на метали.Практически поглед върху препоръчаните методики за изпитване

Лектор:  Д-р Едуард Шенуит – Директор на направление Метали във фирма Zwick/Roell, Германия

 

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

11.00 – 11.45

Презентация на Тех Индъстри

Тема: Почистване и поддръжка на матрици и шприцформи

Лектор: Петрана Зайкова

  

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

12.00 – 12.30

Презентация на VIPES Industrial Automation Ltd.

Tема: Приложение на микро клетъчната технология за олекотен LSR при инжекционните процеси

Лектори:Лектори: Ян Филманович, Видю Троплев

  

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

13.15 - 14.00 

Презентация на Бимекс

Тема: Интелигентната iSmart фабрика на Мазак

Лектори: Минко Ангелов / Ботьо Георгиев, Бимекс Лимитид

 

14.15 – 15.00

Презентация на Солтех

Запознай се със своя нов колега – коботът

Лектори: Йозеф Шети, Шети България и Солтех и представител на Mobile Industrial Robots, Denmark

 

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

15.30 – 16.30 

Презентация на Рапид Прогрес

Последни новости в света на CAD/CAM/CAE

Лектори: Иван Тунев, Иван Вълков

 

28 март  

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

11.00 – 11.45

Презентация на Хофман Консулт

Тема: Elb-Schliff - шлифовални машини, продуктова гама, предимства, новости

Лектор: г-н Артур Шмид

 

Зала Пирин, 1 ет. Конгресен Център

11.00 - 11.30 

Презентация на Thermaltronics 

Тема: Кюри технология на загряване при поялниците. Интелигентен робот за спояване

Лектор: Mr. Zen Lee

 

Зала Пирин, 1 ет. Конгресен Център

11.40 - 12.20 

Презентация на ULT 

Тема: Защита на здравето и чиста работна атмосфера при електронната и лазерната промишленост

Лектор: Mrs. Daniela Nitsche

 

Зала Пирин, 1 ет. Конгресен Център

12.30 - 13.00 

Презентация на SSI Schaefer 

Тема: Вашият най-добър партньор в областта на интралогистиката

Лектор: SSI Schaefer – Mr. Cristian Orvas

 

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

13.00 – 13.45

Презентация  на Аутоматор

Тема: Специфични приложения на лазерното и точковото маркиране

Лектори: Иван Калъпчиев, Станислав Вълканов

  

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

14.00 – 14.45 

Презентация на Спейскад

Тема: Дигитализация от SIEMENS и адитивни технологии от 3D Systems за ИНДУСТРИЯ 4.0" 

Лектор: Бальо Динев, Спейскад

 

Зала семинарна/изл. зала 3, C13

15.15 – 16.00 Wittmann Battenfeld Bulgarien 
1. Снижаване на производствените разходи чрез енергийна ефективност на шприцмашините Витман Батенфелд и по-специално при машините със серво-хидравлично задвижване - Витман Батенфелд България

Лектор Ясен Щерев / Удо Рат
2. Препоръчваните от Витман Батенфелд България хидравлични масла за шприцмашини Мобил - премиум хидравлични масла от ново поколение - Омникар БГ

Лектор Илия Ангелов

 

29 март

 

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

11.00 – 11.45 

Презентация на DMH

Тема: Уплътнителна техника от DMH

Лектор: г-н Тидо Хюлинг

 

Зала семинарна/изл.зала 3, C13

13.00 – 14.00

Презентация на  Рапид Прогрес

Технологии за мониторинг на производството и трансфер на производствени данни

Лектори: Георги Георгиев, Иван Вълков